«محمدرضا علیقلى» آهنگسازى امپراطور جهنم را به پایان رساند

به گزارش خبرگزاری فارس، آهنگسازی فیلم سینمایی «امپراطور جهنم» توسط محمد رضا علیقلی به پایان رسید. این فیلم سینمایی در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر نیز حضور دارد.

‏‎محمدرضا علیقلى با اعلام این خبر گفت: همان امضایى که اصولاً در همه کارهاى قبلى من بوده در این فیلم نیز وجود دارد با این تفاوت که فضاى اکشن و هیجانى فیلم باعث شده تا حد زیادى موسیقى آن هم به همان سمت برود .

‏‎علیقلى که یکى از پرافتخارترین آهنگسازان جشنواره فیلم فجر و خالق آثار ماندگار موسیقى است، همچنین گفت: به نظرم موسیقى امپراطور جهنم یک اتفاق نو است که در کنار کارهاى قبلى من قرار میگیرد.

‏‎وى افزود: با اینکه از سال گذشته براى موسیقى این کار با من صحبت شده بود اما به دلیل تاخیرهایى که در اکران آن افتاد این کار صورت نگرفت و در نهایت از ٤ ماه پیش ساخت موسیقى آن را آغاز کردم که هم اکنون تمام شده است .

‏‎گفتنى است محمدرضا علیقلى برنده ٤ سیمرغ بهترین آهنگساز در دوره های جشنواره فیلم فجر است که آخرین بار و در اتفاقى بى سابقه سیمرغ بلورین بهترین آهنگساز را همزمان براى دو فیلم «دختر» و «امکان مینا» در جشنواره سى و چهارم فجر دریافت کرد.


‏‎امپراطور جهنم تازه ترین اثر موسیقایى این هنرمند است. ‏‎فیلمى که به تهیه کنندگى محمد خزایى و کارگردانى پرویز شیخ طادى ساخته شده است.

«‏‎امپراطور جهنم» با پژوهش و مستنداتى که طى ٤ سال انجام شده است به پشت پرده ى گروهک تروریستى داعش میپردازد و در این میان به نقش مهم آل سعود اشاره می‌کند.

انتهای پیام/

0