«تا 10 بشمار» به ساخت موسیقی رسید

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس، فیلم «تا ده بشمار» ساخته سعادت بستام به آخرین مراحل فنی رسید.  فرید ولی زاده در این خصوص عنوان کرد: همزمان با تدوین فیلم سینمایی «تا ده بشمار» ساخت موسیقی متن این فیلم به شهاب اکبری آهنگساز و تنظیم کننده آهنگ، خوب و جوان  کشورمان سپرده شد.

شهاب اکبری آهنگساز و تنظیم کننده آهنگ خوانندگان زیادی  چون محسن یگانه، حمید عسگری، محمد علیزاده ...و محسن چاوشی  را در کارنامه خود دارد.

همچنین وی تنظیم کننده  اولین آلبوم «بهرام رادان» در عرصه خوانندگی بوده و تنظیم قطعاتی از سریال پر مخاطب «شهرزاد» به کارگردانی حسن فتحی  را با صدای  خواننده خوب  کشورمان «محسن چاوشی» برعهده دارد.

همچنین فیلمبرداری  سکانس تیتراژ پایانی«تا 10 بشمار» که بخاطر شرایط جوی فیلمبرداری نشده بود تا آخر ماه  این ماه به پایان می رسد.

فیلمنامه «تا10 بشمار» با نگاهی روانشناسانه به تحکیم زندگی در ژانر اجتماعی خانوادگی ساخته می شود، قصه فیلم روایتگر چند ساعت از زندگی زوجی است که وارد ماراتنی با استراحت 10 شماره می شوند.

«تا 10 بشمار» به نویسندگی کیانوش اسلامی وبازی منوچهر زنده دل ،غزاله نظر، ،الناز باطنی ، مانیا بابایی،بهرام حسینی و امیر نظر اولین تجربه بلند سعادت بستام در مقام کارگردانی و محصول موسسه فوژان فیلم است.

لازم بذکر است این فیلم برای نمایش در گروه سینمایی هنر و تجربه ساخته شده است و در صورت انتخاب اولین نمایش این فیلم در در جشنواره بین المللی فیلم فجر خواهد بود.

انتهای پیام/ 

انتهای پیام/ 

 

0