همایش سراسری روحانیون، معین و معینه‌های حج 97 برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام  علی پروانه مدیر کل جذب و سازماندهی امور روحانیون بعثه مقام معظم رهبری با اشاره به برگزاری همایش سراسری روحانیون، معین و معینه‌های حج امسال، اظهار داست: این همایش با حضور نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی 6 اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه حضور روحانیون، معین و معینه‌های دعوت شده به حج امسال در این همایش الزامی است، افزود: نشست‌های این همایش یک روزه صبح و بعد از ظهر برگزار خواهد شد و تمامی روحانیون، معین و معینه‌های دعوت شده، جهت حضور در طول همایش، برنامه‌ریزی لازم را داشته باشند.

حجت‌الاسلام پروانه با اشاره به اینکه اطلاع‌رسانی لازم درخصوص این همایش از طریق سایت مدیریت جذب و سازماندهی و اطلاع‌رسانی تکمیلی از طریق ارسال پیامک انجام گرفته است، گفت: درخصوص غیبت‌های غیر موجه مطابق ضوابط اعزام برخورد خواهد شد. همچنین برای آن دسته از دعوت‌شدگان در همایش که از شب قبل وارد قم می‌شوند، پیش‌بینی‌لازم در خصوص اسکان صورت گرفته است.

به گزارش فارس، همایش سراسری روحانیون، معین و معینه‌های حج سال 97 پنج‌شنبه ششم اردیبهشت‌ماه از ساعت 8.30 صبح تا 16 در تالار بوعلی جامعة‌الزهرا قم برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

0