لاریجانی: در شرایط تخریب انقلاب از سوی غوغاسالاران، مردم حرکتی عظیم را در ۲۲ بهمن رقم زدند

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزار فارس، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس (23 بهمن 96) با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال، گفت: لازم است از ملت بزرگ ایران که روز گذشته با حضور خویش حرکتی عظیم، پرصلابت و استثنایی را رقم زدند، سپاسگذاری کنیم. حرکتی که حکایت از هوشمندی،‌ وقت‌شناسی و دقت نظر در شرایط انقلاب داشت.

وی ادامه داد: در شرایطی که غوغاسالاران در تخریب انقلاب اسلامی سرمایه‌گذاری داشتند تا ملت را از بازشناسی انقلاب و دستاوردهای آن منصرف سازند ملت بزرگوار،‌ متمدن و ریشه‌دار ما یکباره آنها را غافلگیر کرد و اصالت انقلاب خود را مجددا به رخ آنها کشید و این سرمایه بزرگی برای صیانت از امنیت و شتاب در آبادانی کشور است.

رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: از همه صاحب‌نظران سیاسی، احزاب و رسانه‌ها خواهش می‌کنیم این دستاورد ملی را مجددا دستاویز کشمکش‌ها و قیل و قال‌های سیاسی قرار ندهند. ماهیت اصلی این حرکت وحدت همه بود. این سرمایه را با آرا و نظرات و امکانات رسانه‌ای خود صرف همگرایی و وفاق کنند که برای توسعه شتابان کشور در جهت حل مشکلات امروز ضرورت دارد.

ادامه دارد...

0