مصلحی: پیام کربلا مبارزه با صهیونیسم است زیرا براساس قرآن، بنی اسرائیل توطئه گر است / برخی عمار انقلاب بودند، اما امروز دچار اضمحلال شده ا

وزیر سابق اطلاعات با بیان اینکه انعکاس رسانه ای راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی بر اندام شبکه های غربی لرزه انداخته است، گفت: این جمعیت عظیم شیعیان بزرگترین تهدید برای استکبار است.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام حیدر مصلحی در نخستین یادواره شهدای بسیج رسانه استان گیلان و دومین سالگرد شهادت گیلانی مدافع حرم، شهید «سید اسماعیل سیرت نیا» که در مهدیه رشت برگزار شد، با اشاره به جایگاه شهدا نزد پروردگار، اظهار کرد: آیه «وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا ۚ بَلْ أَحْیَاءٌ عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ» نشان دهنده راه شهداست.

وی با بیان اینکه شهدا ما را مدیریت می کنند، افزود: حیات شهید واقعی تر از حیات زندگان است.

وزیر سابق اطلاعات، خون شهدا و جانبازان را خنثی کننده توطئه های دشمنان دانست و تصریح کرد: در دوران هشت سال دفاع مقدس هزینه های سنگینی بایت مقاومت خود در برابر دشمنان پرداخت کردیم، اما امروز عزت و اقتدار داریم که مرهون خون پاک شهداست.

مصلحی، شهدا را اهل جهاد اکبر و مبارزه با نفس دانست و عنوان کرد: شهید «بابک نوری» به عنوان جوان ترین شهید مدافع حرم استان گیلان برای حضور در جبهه مقاومت سوریه اصرار داشت و سرانجام به آرزویش رسید.

وی با بیان اینکه جمعیت 25 میلیونی زائران اربعین حسینی در کربلا به وسیله شهدا مدیریت شد، گفت: باید پیام قیام امام حسین(ع) در روز عاشورا که همانا مبارزه با صهیونیسم است را دریابیم، زیرا براساس آیات قرآن، بنی اسرائیل توطئه گر است.

مصلحی با بیان اینکه زبیر تنها کسی بود که از حضرت علی(ع) دفاع کرد، اما در فتنه جمل مقابل امام ایستاد، تاکید کرد: باید از تاریخ درس عبرت بگیریم، زیرا برخی از افراد عمار انقلاب بودند، اما امروز دچار اضمحلال شده اند.

وی تنها راه مقابله با دشمنان انقلاب را مقاومت دانست و متذکر شد: مقاومت هزینه دارد و امروز شهدای مدافع حرم این هزینه را پرداخت کردند. تکفیری ها و داعش با دلارهای آل سعود و مستشاری آمریکا تربیت یافتند، اما نتیجه آن شکل گیری جبهه مقاومت شد که نشان دهنده مدیریت شهدا است.

وزیر سابق اطلاعات، با بیان اینکه استکبار جهانی از جبهه مقاومت با محوریت ایران هراس دارد، عنوان کرد: انعکاس رسانه ای راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی بر اندام شبکه های غربی لرزه انداخته است، زیرا این جمعیت عظیم بزرگترین تهدید برای استکبار است.

وی با تاکید بر لزوم هوشیاری در مقابل دشمنان و عدم غفلت، یادآور شد: جنگ حق و باطل ادامه دارد و استکبار جهانی برای مقابله با جمهوری اسلامی ایران برنامه دارد.

مصلحی، از تیم مذاکره کننده ایران خواست به وعده های پوچ دشمنان دل خوش نکنند و گفت: امنیتی امروز ایران در منطقه بی نظیر است و لذا عربده کشی آمریکا هیچ تاثیری بر ملت ما نخواهد داشت.

وی با اشاره به نقش آفرینی بسیج در همه عرصه های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، دفاعی و... تصریح کرد: بسیج تکیه گاه انقلاب و نظام است و سردار سلیمانی تنها کسی است که با روحیه بسیجی توانست پرونده داعش را ببندد.

0