سخنگوی سپاه:
شرایط جوی، جست وجو برای کشف محل سقوط هواپیما را دشوار کرده است

سردار سرتیپ دوم پاسدار «رمضان شریف» سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با اشاره به فعال بودن پهپاد سپاه در منطقه سقوط هواپیمای 'ای تی آر' گفت: شرایط نامساعد جوی کشف محل دقیق سقوط هواپیما را برای پهبادها دشوار کرده است.

سردار شریف، درباره آخرین وضعیت جست وجو برای یافتن هواپیمای سقوط کرده در ارتفاعات دنا، با تسلیت این سانحه غم انگیز به خانواده های جان باختگان اظهار کرد: از دیروز تکاوران نیروی زمینی سپاه و نیروی امدادی پاسدار و بسیجی در کنار نیروهای سایر سازمان ها و مراکز امدادی در استان کهکیلویه و بویر احمد، عملیات جست وجو برای پیدا کردن محل سقوط هواپیما را آغاز کرده اند.

وی افزود: عملیات جست وجو با هماهنگی و مشارکت همه دستگاه ها ادامه دارد اما تاکنون خبر موثقی از پیدا کردن محل دقیق سقوط هواپیما دریافت نشده است.

سردار شریف با اشاره به دستور فرمانده نیروی هوافضا سپاه برای فعال شدن ایستگاه پرواز پهپادی در منطقه خاطر نشان کرد: شرایط نامساعد جوی و صعب العبور بودن منطقه علاوه بر سخت کردن تلاش نیروی های میدانی و زمینی، جست وجو برای کشف محل دقیق سقوط هواپیما و بقایای آن را برای بالگردها و پهپادها دشوار کرده است.

سخنگوی سپاه ابراز امیدواری کرد، با بهترشدن شرایط جوی به سرعت محل سقوط هواپیما و ابعاد سانحه مشخص شود.

0