قلعه نویی: باید با اختلاف سه گل استقلال را می‌بردیم/ همین که نباختیم کافی است
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: بازی خوبی بود و امیدوارم هواداران از دیدن یک فوتبال محکم از هر دو تیم راضی باشند.

به گزارش انتخاب، امیر قلعه نویی پس از تساوی یک به یک شامگاه چهارشنبه ذوب آهن برابر استقلال به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی گفت: اعتقادم این است که همه فوتبال خیلی خوبی دیدند. سهم این فوتبال خوب در نیمه دوم برای ذوب آهن بود.

امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی
 

وی ادامه داد: به بازیکنان تیمم خسته نباشید می گویم. اگر عدالت فوتبال بود باید با اختلاف سه گل می زدیم. باز خدا را شکر که با حضور در ورزشگاه آزادی تهران، همین که نباختیم کافی است!

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن تصریح کرد: من فکر می کنم در این بازی یک خطای پنالتی طلب داریم. امیدوارم من اشتباه کرده باشم. موقعیت تک به تکی را هم کمک داور پرچم زد و من تعجب کردم چرا به خاطر افتادن پرچم  داور سوت زد.

قلعه نویی درباره تشویق وی از سوی هواداران استقلال گفت: من معتقدم تماشاگران استقلال سرمایه های این باشگاه هستند. خدا لعنت کند کسانی که استقلال را از لحاظ اخلاقی و فرهنگی به هم ریختند. تاج سابق که حالا اسمش استقلال شده است همیشه فضای اخلاقی داشته است.

وی ادامه داد: در بدترین شرایط برای استقلال ایستادم. من با این تیم سردی و گرمی زیادی چشیده ام. با این تیم زندگی کردم. چه دسته سوم بود و چه زمانی که قهرمان آسیا شدیم. من نرفتم تا فرهنگ این تیم به هم نریزد. من از هواداران ذوب آهن هم ممنونم که آمدند.

قلعه نویی از پاسخ به این سوال که چه نظری درباره اتفاقات پس از پایان بازی دارد امتناع کرد و از خبرنگاران خواست درباره استقلال صحبت نکند.

با این حال، سوال بعدی خبرنگاران هم از قلعه نویی درباره بازگشتش به استقلال تهران بود. وی درباره شایعه حضور فتح الله زاده در باشگاه استقلال و انتخاب وی به عنوان سرمربی فصل آینده این تیم گفت: ابتدا باید بگویم آنقدر که شما می گویید فتح الله زاده من را دوست دارد او به این اندازه علاقه ندارد. من با استقلال تهران بزرگ شدم. اما باید بگویم همیشه برخی حرف ها زده اند که من از استقلال بازیکن برده ام. هرگز اینگونه نبوده است. اگر بازیکنی آمده است به مشکل خورد که از استقلال به تیم من آمد. امیرحسین صادقی که به تراکتور آمد زمانی بود که استقلال او را نخواست. یکی از دوستانم زنگ زد و گفت او را بگیر. من هم با توجه به شرایط فنی اش او را خواستم.

0