تاکید وزیر بهداشت بر ارتقاء سطح بهداشت ساکنان جنوب تهران

به گزارش خبرنگار مهر، سید حسن قاضی زاده هاشمی پیش از ظهر پنج شنبه در حاشیه بازدید از وضعیت سلامت ساکنان «محمود آباد» ری و خدمات ارائه شده به آن ها توسط شهرداری منطقه ۲۰ تهران در جمع خبرنگاران گفت: این بازدید در ادامه بازدیدهای هفته سلامت انجام شد، که با سرپرست شهرداری تهران و همکاران وی و فرماندار ویژه شهرستان ری از این مناطق محروم صورت پذیرفت.

وی اضافه کرد: این بازدید از جنوب شهر تهران و منطقه «کوره پزخانه» با تعدادی از هم وطنان هم استانی خود من در این منطقه انجام شد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر کمک در جهت ارتقا سطح بهداشت و درمان ساکنان منطقه «کوره پزخانه» گفت: از خیرینی که امروز در این بازدید حضور داشته و به صورت نمادین کمک می کردند تشکر می کنم.

بر اساس این گزارش، صبح پنج شنبه سید حسن قاضی‌زاده هاشمی به منظور بازدید از ساکنان محروم کوره آجرپزی «محمود آباد» ، به شهرستان ری سفر کرد .

در این بازدید، وضعیت سلامت ساکنان این منطقه و خدمات ارائه شده به آن ها توسط شهرداری منطقه ۲۰ تهران مورد بررسی قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، این کوره های آجرپزی در «غنی آباد» ، «محمود آباد خالصه» ، انتهای بلوار اصلی قرار دارد.

هدایت الله جمالی پور، معاون استاندار و فرماندار ویژه ری و نیز سمیع الله حسینی مکارم، سرپرست شهرداری تهران نیز در این بازدید وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را همراهی می کردند.

0