فارغ‌التحصیلان دانشگاهی مهارت را ندارند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، اسدالله‌ درویش‌امیری چهارشنبه شب در سومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با تاکید بر توجه جدی به حضور جوانان در تصمیم‌گیری‌های این حوزه اظهار داشت: سلیقه ما با جوانان متفاوت است و در این راستا نیاز است خود جوانان مشارکت بیشتری داشته باشند.

وی افزود: با توجه به اینکه نیمی از کار اداره کل ورزش و جوانان به حوزه جوانان ارتباط دارد باید جوانان این اداره کل خواسته‌های جوانان را احصا کند.

استاندار زنجان امیدآفرینی در بین جوانان را از رسالت‌های مهم این حوزه برشمرد و به ایجاد نشاط و امید در بین این قشر تاکید کرد.

وی با تاکید بر توجه مسئولان به اشتغال و ازدواج جوانان گفت: توجه به بحث مهارت جوانان فارغ‌التحصیل یکی از موضوعاتی است که باید بیشتر به آن توجه شود.

درویش‌امیری با ابراز تاسف از اینکه برخی از فارغ‌التحصیلان فاقد مهارت لازم هستند، یادآور شد: در خطوط تولید نیز ما شاهدیم که جوانان فارغ‌التحصیل در مواردی فاقد مهارت لازم هستند.

وی با تاکید بر موضوع سلامت و به خصوص سلامت روانی جوانان تصریح کرد: سبک زندگی سالم امروزه پیچیده شده و نیاز است جوانان از نگاه سنتی خارج شوند.

استاندار زنجان در پایان این جلسه پیشنهاد کرد که شش نفر از جوانان موفق عضو ستاد ساماندهی امور جوانان استان زنجان شوند.

انتهای پیام/

0