‌‌آران و بیدگل رتبه برتر ‌عملکرد ادارات ورزش استان اصفهان را کسب کرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازکاشان، ابوذر فرنژاد عصر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگاران با اشاره به اینکه عملکرد ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌های تابعه استان در سه بخش عمومی، ورزشی و امور جوانان مورد بررسی قرار گرفته است، اظهار داشت: براساس ارزیابی عملکرد ادارات ورزش و جوانان استان اصفهان در سال 1395‌، ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌های نجف‌آباد، آران و بیدگل و چادگان رتبه اول ارزیابی عملکرد در سطح استان اصفهان را در گروه‌های سه‌گانه به خود اختصاص دادند.

وی بیان کرد: در ارزیابی عملکرد سال 95  ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها در سه گروه سطح‌بندی شده و در گروه یک اداره ورزش و جوانان شهرستان نجف‌آباد با بیشترین امتیاز در رتبه نخست قرار گرفت، شهرستان‌های شهرضا و خمینی شهر نیز به ترتیب رتبه‌های دوم و سوم را به دست آوردند.

وی ادامه داد: در گروه دوم اداره ورزش و جوانان شهرستان آران و بیدگل  رتبه اول را به دست آورد و شهرستان‌های تیران و کرون دوم و اداره ورزش وجوانان برخوار سوم شد.

وی افزود: در گروه سوم نیز ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌های چادگان‌، نایین و فریدون‌شهر در ارزیابی انجام شده به ترتیب در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.

فرنژاد تصریح کرد: اداره ورزش و جوانان شهرستان آران و بیدگل در این ارزیابی در شاخص‌های عمومی امتیاز 858‌، در شاخص‌های ورزشی امتیاز 403 و در امور جوانان امتیاز 340 را به دست آورد و توانست در نهایت با کسب امتیاز 1601 عنوان اولی شهرستان‌های سطح 2 و عنوان سومی در بین ادارات ورزش و جوانان استان اصفهان در سال 1395 را به دست آورد.

‌انتهای پیام/

0