شیخ‌ویسی: قرار است در نیم‌فصل هر بازیکنی که ناراضی است از استقلال خوزستان برود

وحید شیخ ویسی، دروازه‌بان تیم استقلال خوزستان در گفت‌وگو با خبرنگار  ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شکست تیمش مقابل گسترش فولاد، اظهار داشت: نمی‌دانم درباره این بازی چه بگویم. فکر می‌کنم مساوی عادلانه‌ترین نتیجه بود. هر دو گل‌مان را هم در دقایق تلف شده دریافت کردیم و یک بازی شش امتیازی حساس را از دست دادیم. حیف شد که نتوانستیم از نتیجه تساوی محافظت کنیم. باید از لحاظ روحی آمادگی بیشتری داشته باشیم تا به این راحتی امتیاز از دست ندهیم. در دیدار مقابل گسترش فولاد هم همین اتفاق افتاد و فکر کردیم بازی تمام شده است.

وی با اشاره به وضعیت استقلال خوزستان پیش از این دیدار مقابل گسترش فولاد و اعتصاب بازیکنان این تیم، خاطرنشان کرد: قبل بازی که آرامشی نداشتیم، اما با هم صحبت کردیم که بهتر است تا نیم فصل صبر کنیم تا در نیم‌فصل هرکسی راضی است، بماند و هرکسی که ناراضی است، به تیم دیگری بپیوندد. به‌نظر من، باید بمانیم و به وضعیت استقلال خوزستان سروسامان بدهیم.

شیخ ویسی در خصوص بحث‌های مطرح شده پیرامون حضورش تراکتورسازی، گفت: هنوز هیچ صحبتی با من نشده است. تا پایان سال با استقلال خوزستان قرارداد دارم، اما آنها هم باید به تعهدات‌شان عمل کنند که تاکنون عمل نکرده‌اند. دوست دارم در استقلال خوزستان بمانم، اما از پیشرفتم هم نمی‌توانم چشم‌پوشی کنم. فعلاً که تا نیم‌فصل در استقلال خوزستان هستم و تا آن زمان سعی می‌کنیم به تیم سر و سامان بدهیم. دوست دارم اگر قرار است نیم‌فصل جدا شوم از تیمی بروم که دهم جدول است، نه پانزدهم جدول. باز هم می‌گویم که هیچ مذاکره‌ای بین من و تراکتورسازی نشده است.

انتهای پیام/

0