میرحسینی: 30 سال بود که حتی یک تذکر هم نگرفته بودم

عباسعلی میرحسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد پیروزی 3 بر صفر شاگردانش در هفته هشتم لیگ برتر والیبال مقابل شهرداری ورامین اظهار داشت: بازی سنگین و زیبایی بود. به اعتقاد من این مسابقه یکی از زیباترین بازی‌های لیگ بود.

سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان در ادامه افزود: هر دو تیم خاتم و شهرداری ورامین برای پیروزی به زمین آمده بودند. ما اگر می‌باختیم، جمع کردن شرایط روحی بازیکنان واقعاً سخت می‌شد. خوشبختانه عملکرد قابل قبولی داشتیم و در ست‌‌های اول و سوم بر بازی مسلط بودیم. در مجموع اشتباهات کمی مرتکب شدیم و در سرویس و دفاع روی تور، بهتر از حریف عمل کردیم.

وی همچنین خاطر نشان کرد: ما می‌دانستیم که مدافعان وسط، نقطه قوت حریف هستند و این تیم حملات سرعتی خوبی دارد. برنامه ما به طور خلاصه این بود که سرویس‌های خوبی بزنیم تا پاسور حریف به توپ‌های بلند روی بیاورد و مدافعان روی تور ما فرصت تصمیم‌گیری داشته باشند. خوشبختانه حملات مؤثر حریف را خنثی کردیم و امتیازات حساس هر ست را به خود اختصاص دادیم.

سرمربی تیم خاتم در مورد محرومیت تعلیقی‌اش نیز اظهار داشت: با کمیته انضباطی فدراسیون والیبال صحبت کردم و گفتم که برای تصمیمات این کمیته احترام قائلم و هر چه ناظر بازی بگوید را تأیید می‌کنم. نیاز به صحبت بیشتر نیست، ولی در مدت 30 سالی که در والیبال مشغول هستم حتی یک تذکر هم دریافت نکردم.

میرحسینی در مورد دیدار عصر یکشنبه شاگردانش مقابل پیکان در تهران گفت: این تیم نیازی به تعریف ندارد و چند هفته‌ای است که به شرایط ایده‌آل خود برگشته است. پیکان، پاسور بسیار خوبی دارد ولی ما نیز شرایط سخت روانی را پشت سر گذاشته‌ایم. در بازی با ارومیه، تبریز و کاله هم خوب بودیم، ولی امتیازات حساس هر ست را به خاطر اشتباهات خود از دست می‌دادیم.

انتهای پیام/

0