کرمان| مرکز نیکوکاری مسجد وکیل بازار کرمان افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، آئین افتتاحیه مرکز نیکوکاری مسجد وکیل بازار کرمان امشب با حضور یحیی صادقی مدیرکل کمیته امداد استان کرمان، یوسف جعفری رئیس اتاق اصناف کرمان و جمعی از بازاریان و اصناف کرمانی در مسجد وکیل بازار کرمان برگزار شد.

مدیر‌کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمان در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم اظهارداشت: مراکز نیکوکاری کار شناسایی خیرین و تهیه بانک اطلاعاتی از خیرین هر منطقه را انجام داده و به نیازمندان هر منطقه کمک می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه در این طرح مساجد محور فعالیت هستند افزود: مراکز نیکوکاری از جمعی از معتمدین محلی در هر منطقه تشکیل می‌شوند و نسبت به کمک به محرومین در هر منطقه امداد‌رسانی می‌کنند.

صادقی تاکید کرد: معتمدان محلی و هیئت امنا مساجد هر منطقه نسبت به راه‌اندازی مراکز نیکوکاری اقدام کرده و در انجام فعالیت‌های کمیته امداد در امر خدمت رسانی به نیازمندان همکاری می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه امروز چهل و سومین مرکز نیکوکاری استان کرمان افتتاح شد گفت: تاکنون 7 مرکز نیکوکاری در مساجد شهر کرمان راه‌اندازی شده است و مسجد به عنوان بهترین جایگاه در جهت حضور خیرین و کمک به مردم محروم است.

انتهای پیام/

0