تیم والیبال ژاپن حریف فرانسه نشد

به گزارش ایسنا، در ادامه هفتمین دوره رقابت های والیبال جام بزرگ قهرمانان قاره ها که از بیست و یکم شهریور ماه و با حضور شش تیم برتر جهان در سال ۲۰۱۷ و به میزبانی دو شهر ناگویا و اوساکا در ژاپن برگزار می شود، در آخرین دیدار روز دوم تیم ملی والیبال ژاپن باز هم در مقابل دیدگان تماشاگران خودی رو در روی فرانسه قرار گرفت و سه بر صفر نتیجه را واگذار کرد.
تیم ملی والیبال فرانسه به دلیل شکست در روز نخست برابر برزیل نیاز مبرم به پیروزی برابر ژاپن داشت و از همان ابتدا مقتدرانه ظاهر شد و در پایان با امتیاز های ۲۵ بر ۱۵، ۲۵ بر ۲۳و ۲۵ بر ۲۳ میزبان را شکست داد و نخستین پیروزیشان در جام بزرگ قهرمانان جهان را دشت کردند.
خروس ها که در غیاب ستاره هایی همچون اروین انگاپت و لی روکس روزهای سختی را پشت سر می گذرانند توانستند با پیروزی برابر ژاپن، سه امتیاز شیرین را کسب کنند و با یک برد و یک باخت در رده چهارم جدول رده بندی بایستند و به قرار گرفتن بر روی سکو امیدوار بمانند.
شاگردان ناکاگایچی در تیم ژاپن هم با دو باخت از دو بازی و بدون امتیاز در قعر جدول رده بندی قرار گرفتند.
در نخستین دیدار امروز(چهار شنبه) برزیل سه بر دو برابر ایتالیا شکست خورد و ایران سه بر دو آمریکا را مغلوب کرد.
در ادامه رقابت ها تیم‌ ها فردا(پنج شنبه) استراحت دارند و از روز جمعه رقابت ها در شهر اوساکا برگزار می شود که ایران از ساعت ۸:۱۰ به مصاف برزیل می رود و از ساعت ۱۱:۱۰ آمریکا مقابل فرانسه صف آرایی خواهد کرد. ژاپن هم از ساعت ۱۴:۴۵ رو در روی ایتالیا قرار می گیرد.
انتهای پیام

0