سرمربی تیم کربلا: بازی با منتخب مشهد در ورزشگاه امام رضا (ع) از نظر معنوی اهمیت زیادی دارد

به‌ گزارش ‌ایسنا، تیم‌های منتخب مشهد و کربلا روز شنبه ساعت ۲۰ در افتتاحیه ورزشگاه امام رضا (ع) به میدان می‌روند. سالم عوده، سرمربی تیم منتخب کربلا در نشست خبری پیش از این بازی، اظهار کرد:  تیم کربلا در لیگ برتر عراق حضور دارد و امتیاز بالایی در این لیگ دارد. این باشگاه سال ۱۹۵۰ میلادی تشکیل شده و بازیکنان زیادی به تیم‌ ‌ملی عراق در این سال‌ها معرفی کرده‌ است.

سرمربی تیم کربلا افزود: عماد محمدرضا، صاحب عباس، محمد قابل و بازیکنان دیگری که در تیم‌ ‌ملی عراق بازی کرده‌اند، در این تیم حضور داشته‌اند. این بازی را به فال نیک می‌گیریم و از نظر معنوی اهمیت زیادی برای ما دارد.

او خاطرنشان کرد: امیدواریم در افتتاحیه این استادیوم شیک، دیداری برگزار کنیم که لایق و برازنده فوتبال این شهر باشد. لیگ برتر عراق این روزها تعطیل است و بازیکنان خود را به زور جمع کردیم ، زیرا  هر یک در شهر خود حضور داشتند.

وی افزود: تمام تلاش خود را کردیم تا به این بازی برسیم. ظرف ۲۴ تا ۴۸ ساعت تیم را جمع کردیم. لیگ برتر عراق از ۲۰ تیم تشکیل شده و سال گذشته رتبه دهم را کسب کردیم. دو سال قبل به رتبه چهارم رسیدیم.

سرمربی تیم کربلا، گفت‌: از هفته آتی می‌خواهیم تمرینات آماده‌سازی را برای لیگ عراق آغاز کنیم.

او درباره ساخت استادیوم کربلا ، گفت‌: یک بازی در استادیوم تازه ‌ساز کربلا انجام داده‌ایم، این استادیوم ۳۰ هزار نفره است و استان ما استفاده بسیار زیادی از این ورزشگاه برده‌ است.

وی تاکید کرد: وزارت ورزش عراق این استادیوم را در طول دو سال ساخته ‌است.

محمد قابل، کاپیتان تیم کربلا نیز گفت: سه سال است در تیم‌ ‌ملی حضور دارم و هفت سال است که در تیم کربلا بازی می‌کنم. در برخی از تیم‌های عراق مثل نیروی هوایی هم بازی کرده‌ام و در لیگ سال گذشته نیز به همراه نیروی هوایی عراق قهرمان لیگ برتر شدم.

او تصریح کرد: تا به حال از باشگاه‌های ایرانی پیشنهاد داشته‌ام اما  ترجیحم بر این بوده که در لیگ کشور خودم بازی کنم.

انتهای پیام

0