والورده: کسب هفت پیروزی پیاپی برای تیم‌های دیگر سخت است

به گزارش ایسنا به نقل از آس، بارسلونا چهارشنبه‌شب در هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا به مصاف اسپورتینگ لیسبون می‌رود. ارنستو والورده در نشست خبری پیش از بازی گفت: اسپورتینگ تیم خیلی قدرتمندی است و فصل را خوب شروع کرده است. این تیم عادت دارد مالکیت توپ را در اختیار داشته باشد. آنها این کار را خوب انجام می‌دهند و در ضد حمله‌ها نیز خوب کار می‌کنند.

سرمربی بارسلونا افزود: فوتبال قابل پیش‌بینی نیست. ممکن است شرایط یک تیم در یک شب عوض شود. فوتبال یعنی نتیجه و گاهی اوقات همه فکر می‌کنند یک تیم نتیجه خوبی کسب می‌کند اما بر خلاف آن اتفاق می‌افتد. به پیروزی در بازی پیش رو فکر می‌کنیم. هواداران از سه‌گانه و شش‌گانه صحبت می‌کنند که در گذشته آسان به دست آمد.

سرمربی اسپانیایی در ادامه اظهار کرد: کسب هفت پیروزی پیاپی با توجه به بازیکنانی که تیم‌ها در اختیار دارند برایشان سخت است. ما این تعداد پیروزی را به خاطر بازیکنان سطح بالایمان به دست آوردیم.

والورده درباره آندرس اینیستا اظهار کرد: او بازیکن کلیدی است که به روند خوبش ادامه می‌دهد و اگر از او بهره نبریم اشتباه کرده‌ایم. در طول بازی‌اش یک سبک خاص را به نمایش می‌گذارد. او برایمان بازیکن خیلی مهمی است.

انتهای پیام

0