شفر: تا وسط زمین خیلی خوب کار می‌کردیم

به گزارش ایسنا، وینفرد شفر بعد از تساوی بدون گل تیمش مقابل فولاد گفت: نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم. از دفاع و حرکت روبه‌جلوی تیم مطمئن بودم. فقط یک شانس گل داشتیم. یکی از مشکلات بزرگمان این بود که خود را در شرایط گل قرار ندادیم. تا وسط زمین خیلی خوب کار می‌کردیم اما نتوانستیم پاس نهایی را به گوش‌ها و مهاجمانمان برسانیم.

او افزود: روز اول هم گفتم که باید بیشتر کار کنیم. خوشبختانه ملی‌پوشانمان به جمع ما اضافه شده‌اند. الان از 100 درصد، 60 درصد خواسته‌های‌مان را انجام داده‌ایم. بازی را خوب باز می‌کردیم. برابر یک تیم دفاعی مثل فولاد که خوب جمع شده بود، تنها راه این بود که از گوشه‌ها و شوتزنی به گل برسیم. متاسفانه سانترهای‌مان خوب نبود و ارسال‌ها یا بلند و یا کوتاه بودند. خیلی خوب بود ببینیم که روی چه چیزهایی باید کار کنیم.

او ادامه داد: پاس‌های اشتباه زیادی داشتیم و هنوز هماهنگی لازم را نداریم. می‌شد ببینیم هرچقدر بازی طولانی‌تر می‌شد، تیم استرس بیشتری پیدا می‌کرد. در هفته‌های آینده هدفمان کار کردن روی نقاط ضعف است و این که چه زمان توپ بلند و چه زمان توپ کوتاه بزنیم. مدافعان و دروازه‌بانمان عالی بودند. روی دروازه ما توپ زیادی نیامد. چشمی و حسینی دو مدافع ما خیلی خوب کار کردند. من توقع دارم تیم ما آرام‌تر بازی کند و آرامش داشته باشد. یک شانس خوب داشتیم و پاس، پشت سر شهباززاده فرود آمد. باید روی این مسائل بیشتر کار کنیم. در تمرین هم دیده بودم که باید خیلی کار کنیم و مطمئنم با توانایی بازیکنان مشکلات را حل می‌کنیم. از تماشاگرانمان تشکر می‌کنم. نمی‌دانم چقدر بودند ولی آنها آمدند. مطمئنم که روزی می‌رسد که خیلی خوشحال به خانه بر می‌گردند.

ادامه دارد ...

0