کماندار ملی‌پوش: دوری چند ماهه را در آسیایی جبران می‌کنم

پریسا براتچی در گفت‌وگو با ایسنا، در ارزیابی از وضعیت خود برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا بنگلادش، اظهار کرد: بعد از آسیب‌دیدگی‌ که از ناحیه مچ دست راستم پیدا کردم و جام جهانی آلمان، رم ایتالیا و سپس مکزیک را از دست دادم، این مساله سبب شد تا از جو مسابقات فاصله زیادی بگیرم. اگرچه آسیب‌دیدگی‌ام تا حدودی بهتر شده است، اما برای این که به شرایط ایده‌ال قبلی خود بازگردم، باید پیگیر کارهای درمانی خود باشم تا به مرور زمان آسیب‌دیدگی‌ام بهبود پیدا کند.

وی گفت‌: در طی یک ماهی که در اردوی آمادگی حضور داشتم، برای جلوگیری از تشدید آسیب‌دیدگی‌ مچ دستم و همچنین کتف سمت راستم، سعی کردم فشار زیادی به خود وارد نکنم تا بتوانم کم کم خود را به شرایط مسابقه برسانم. البته در حال‌ حاضر رکوردهای خوبی را زده‌ام، اما هنوز نتوانسته‌ام به اوج آمادگی که در مسابقات کاپ آسیا تایلند داشتم، برسم. امیدوارم در ظرف چند روز آینده که عازم بنگلادش می‌شویم، رکوردم را تا 690 ارتقاء دهم.

عضو تیم‌ ‌ملی تیروکمان با بیان این که در حال‌ حاضر از نظر رنکینگ در جایگاه سیزدهم قرار دارم، گفت‌: تمام تلاشم کسب مدال انفرادی قهرمانی آسیا در بنگلادش است تا رنکینگ خود را از جایگاه سیزدهم چند پله ارتقاء دهم و در جمع 10 کماندار برتر قرار بگیرم. البته کار سختی است و برای دستیابی به چنین هدفی باید به سختی با حریفان آسیایی رقابت کنم.

براتچی در پاسخ به این پرسش که وضعیت تیم را در بخش تیمی و میکس چگونه ارزیابی می کنید؟ خاطر نشان کرد: تیم کامپوند در حال‌ حاضر چه در بخش مردان و چه زنان شرایط بسیار خوبی دارد و هدف بر این است تا در بخش انفرادی، تیمی و میکس بهترین نتیجه‌ را برای تیم ایران کسب کنیم. البته در بخش میکس، تنها ورزشکارانی می‌توانند در این مرحله رقابت کنند که بالاترین امتیاز را کسب کرده باشند. امیدوارم ضمن حضور موفق در بخش انفرادی، امکان رقابت در میکس تیم را نیز داشته باشم.

وی در پایان گفت‌: هر چند هنوز به آن آمادگی که در مسابقات کاپ آسیا تایلند داشتم، نرسیدم و از عملکردم زیاد راضی نیستم اما سعی خواهم کرد تا دوری چند ماه از مسابقات را در بنگلادش با کسب مدال جبران کنم و بار دیگر خود را در کامپوند زنان مطرح کنم.

انتهای پیام

0