جشنواره 100 درصد تخفیف مای نوکیا

 

بله! درست خواندید. شما می توانید بعد از اینکه خرید خود را از فروشگاه مای نوکیا انجام دادید، تمام مبلغی که پرداخت کردید را به عنوان هدیه پس بگیرید!

سایت مای نوکیا به عنوان مرجع تخصصی اطلاع رسانی و فروش محصولات نوکیا به مناسبت نوروز بین خریدارانی که از ۱ اسفند تا ۲۹ اسفند خریدی انجام دهند در قرعه کشی ۱۰۰ درصد تخفیف مای نوکیا شرکت داده می شوند.

این قرعه کشی بعد از تعطیلات نوروز، در روز چهارشنبه ۲۲ فروردین انجام می شود و به ۳ نفر کاربر خوش شانس کل مبلغ خریدشان تا سقف ۱ میلیون تومان بر گردانده می‌شود. قرعه کشی به صورت زنده انجام می‌شود که از طریق سایت مای نوکیا و صفحه اینستاگرام مای نوکیا به صورت زنده قابل مشاهده است.

برای خریدارانی که در این بازه زمانی خرید انجام دهند همراه با محصول یک کارت قرعه کشی ارسال می شود که یک عدد ۴ رقمی بر روی آن حک شده است. این عدد مختص به شماست و روز ۲۲ فروردین باید منتظر بیرون آمدن این عدد باشید تا کل مبلغ خرید را از ما دریافت کنید.

اگر شما از خریداران بخش اقساطی مای نوکیا باشید نیز در این قرعه کشی شرکت داده می شوید. به این شرط که تا قبل از ۲۹ اسفند مراحل خرید قسطی را کاملا طی کرده باشید.

شما چه خریدار یک لوازم جانبی ارزان باشید چه یک گوشی گران قیمت به یک اندازه شانس برنده شدن دارید، اما اینکه یک گوشی برای شما رایگان شود و یا یک لوازم جانبی به انتخاب شما بستگی دارد.

تمامی محصولات مای نوکیا با ۱ سال گارانتی عرضه می شوند و امکان داشتن مشاوره قبل از خرید و سوالات بعد از خرید را به صورت کاملا رایگان می‌توانید داشته باشید.

برای اطلاع از اخبار جشنواره و اطلاع رسانی های آتی حتما عضو کانال تلگرام و پیج اینستاگرام مای نوکیا شوید.

شرکت در جشنواره

 

0