اختلال در برق و شبکه های تلفن همراه کرج ادامه دارد

به گزارش خبرنگار مهر، در پی بارش برف در شهرستان کرج و استان البرز ، از شب گذشته تاکنون خطوط برق دچار قطعی شده و اختلال در شبکه تلفن همراه نیز ادامه دارد.

در پی بارش برف تردد در جاده های کرج - چالوس، طالقان و آزاد راه تهران - کرج - قزوین از بامداد امروز با کندی صورت می گیرد ضمن آنکه این مسیرها لغزنده هستند.
در این راستا تیم های راهداری اکنون درحال برف روبی در محورهای کوهستانی استان البرز
بوده و خدمات امدادی برای مسافران پیش بینی شده است. 

ارتفاع برف در مناطق کوهستانی حدود ۴۰ سانتی متر و در کوهپایه های البرز به حدود ۱۵ سانتی متر رسیده است.

همچنین  در پی بارش  از یکشنبه شب برق مناطقی از شهرستان های ساوجبلاغ و کرج قطع شد.

در این راستا ۷۰ تیم  در حال رفع قطعی برق هستند ضمن اینکه بارش برف نیز سبب افتادن انبوهی از شاخ و برگ درختان شده است که تیمهای شهرداری مشغول پاکسازی معابر هستند.

 در عین حال رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان البرز از تصادف زنجیره‌ای در اتوبان کرج خبر داد که باعث مصدومیت ۱۴ نفر و مرگ یک نفر شده است.

بارش برف و شکستگی درختان باعث قطعی برق در البرز شد

مدیرعامل شرکت برق استان البرز گفت: بارش برف و شکستگی درختان باعث قطعی برق در البرز شد.

ناصر اسکندری در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به قطعی برق در برخی نقاط استان پیرو بارش شدید برف، اظهار کرد: بارش شدید برف موجب شکستگی درختان و سقوط آن ها بر شبکه های برق رسانی شده است.

وی با اشاره به فعالیت اکیپ های متعدد شرکت توزیع برق استان برای رفع قطع برق، افزود: تدوام بارش این روند را با مشکل مواجه کرده است.

به گفته مدیرعامل شرکت برق استان البرز از ۳۵۰ فیدر برق ۷۳ فیدر به واسطه بارش برف با اشکالاتی مواجه شده اند، گفت: در حال حاضر یک چهارم مشترکین برق البرز با مشکل قطعی برق مواجه هستند.

همچنین با توجه به بارش بی سابقه برف در مجموعه دیزین و نداشتن دید کافی، این پیست در روز دوشنبه تعطیل شد.

0